| TheFallen666 a întrebat:

ma puteti ajuta sa cumpar si eu o camera cu vedere pe noapte? vreau din alea portabile nu ca sa instalez pe casa ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Si tu vrei sa-ti spionezi vecinii? rolling on the floor

| TheFallen666 explică:

Mersi raven99 si da William vrea sa imi supraveghez vecini ha ha tare amuzant

| Swag4ever a răspuns:

Poti sa achizitionezi una de la un magazin de calculatoare si il intrebi acolo pe vanzator dar trebuie sa fie legata la un calculator sau sunt destul de multe firme pe internet care vin acasa si iti dau tot ce ai nevoie sper sa te-am ajutat happy