| 5Cx a întrebat:

mi-am instalat recent un program si odata cu el mii s-a instalat virusul UniBlue SpeedUpMyPC. Am cautat pe internet solutii de uninstall si am gasit una spunand sa intru in control panel la Programs sa dau clik pe el si sa apas uninstall dar cand dau clik pe uninstal imi apare mesajul "Unable to create a temporary file.Setup aborted. Error 112:There is not enough space on the disk." Nu stiu cum sa il dezinstalez daca stie cineva il rog sa ma ajute.
Funda!

Răspuns Câştigător
| StartiX a răspuns:

Intra in folder-ul unde s-a instalat si trebuie sa ai o aplicatie(.exe) pentru uninstall (prescurtata si "unins").

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop unde s-a instalat si dai open file location si stergi tot ce e acolo daca nu merge dezinstalat.

| 5Cx explică (pentru RobertMoon):

Nu ma lasa...imi arata mesajul ''The action can't be completed because the folder or a file in it is open in another program''

| K0sti a răspuns:

Antivirus nu ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din control panel..Nu ai destul spatiu pe disk mai sterge cate ceva si dupa dai din Control Panel.

| stefanvladvlad a răspuns:

Instaleaza spyhunter 4