| AlexBlaze a întrebat:

HEY TPU! Mi-am luat o boxa pentru telefon si are 3 cabluri unul de de bagat la boxa la tel, unul de la pc la boxa si unul cu 2 capete la fel, imi puteti spune cum se foloseste.

1 răspuns:
| Andres_Deea_1991 a răspuns:

O boxa pentru telefon si are trei fire ce treaba are la calculator ca nu inteleg fiecare lucru are ale lui telefonul are boxa lui pc are boxa lui, ce zici acolo manaci tocanita cu ciorba amestecata 3 fire posibil sa fie boxa, boxa interna pc, un microfon portal, si doua iesiri care duc si ele undeva oricum fi mai explicit, pentru detalii ID: d_psiholog