| IepurasXxX a întrebat:

Imi puteti spune cum sa caut sau imi puteti da un link de la un site care vinde cabluri cu mufe ethernet? Adica cu mufa de la caltulator in ambele capete (female)

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ma bucur ca ai gasit ce te interesa.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ce vrei sa conectezi cu acel cablu? Explica mai clar.
Vrei sa legi router de pc sau ce vrei sa faci cu el?
https://www.emag.ro/......DF5TV7BBM/

| IepurasXxX explică (pentru dannyel86):

Nu. (am fost precizat ca voiam cablu female in ambele capete happy )

In fine, am gasit ce voiam. era un modul de ethernet pentru priza. Vreau sa-mi aduc cablu de retea de la router la priza si credeam ca trebuie un cablu cu 2 intrari ethernet.

| dannyel86 a răspuns (pentru IepurasXxX):

Ma bucur ca ai gasit ce te interesa.