| Vlad_Palcau_1997 a întrebat:

Hey,TPU. Nu stiu ce consola sa imi iau xbox one sau ps4.Care este mai buna pentru gaming? Am auzit niste zvonuri ca ps4 ar fi cu 40% mai puternica decat xbox one este adevarat? Spuneti-mi care consola este mai buna

2 răspunsuri:
| Kankuzu a răspuns:

Am avut ocazia sa ma joc pe xbox one si pe ps4 si mi-e mi-a plăcut mult mult mai mult xbox...si din cauza controlerului, din cauza meniului, al graficii, si a lucrurilor noi ce le poți face.In viață mea am avut prima oara un ps3 pe care l-am avut 1 an de zile. Dupa aia l-am vândut si mi-am luat xbox360 si mi-a plăcut mult mai mult consolele de la Xbox...deci eu te sfatuiesc sa îți iei Xbox One mai ales daca iti place sa joci jocuri multiplayer, si unele jocuri multi nu le are ps4

| codrindaniel97 a răspuns:

E adevarat ps4 e mult mai buna la grafica poti sa vezi diferentele si pe ytb si eu mi-as lua ps4