| Alextrick a întrebat:

Hey TPU,nu stiu ce s-a intamplat ca, nu mi se mai aude cand mi se deschide PC stiti voi tananana ca la windows xp cand se deschidelaughingsi nici cand golesc cosul RECYCLE BIN sau cand imi apare o eroare nu mi se mai aude bipul acela.
Ce trebuie sa fac? Plss.Dau

Răspuns Câştigător
| Reyyes a răspuns:

Ai probleme cu BIOS-ul, curata unitatea de praf sau schimba placa principala. FUNDOI?

6 răspunsuri:
| Alextrick explică:

Pai am omis un detaliu imi mergea pana acum 1 zilaughingrolling on the floorAm instalat o tema pentru Windows xp si de atunci..Ciuciu!laughingAlta solutie nu exista?

| Alextrick explică:

A si app.Sunetele adica jocurile
Buzz de la messenger si youtube chestiile astea imi merg.
Dar nu stiu ce au bip alea ca nu se mai aud si vreau sa stiu de ce

| Alextrick explică:

Gata! Am rezolvat
Trebuia sa restaurez toate sunetelelaughing

| HaKeRo a răspuns:

In primul rand daca nu se aude placa audio e dusa sau nu o ai instalata(cand ai primic PC-u iti da niste cd-uri cu toate placile trebuie sa le ai) dar daca nu gasesti cd-ul cu placa audio du-te pe net si downloandeazo. Funda?

| Morphie a răspuns:

Instaleaza din nou driverul pentru sunet.

| Anonimullllll a răspuns:

Nu-ti merge difuzorul s-a ars