| SuNShiNe1947 a întrebat:

Hey TPU.
nu stiu cum sa va zic dar de la un timp. imi pune sunetul de la windows 7 cand apesi prea multe butoane. asta in casti (pe boxe nu) desi nu apas
si se aude la cam. 5-7 secunde interval si e de 2 ori
(pam pam) laughing nu stiu ce se intampla dar e destul de enervant.
astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Intrii in control panel, sound, sounds, si ai o lista (s-ar putea sa fie selectat windows default) selectezi no sounds.
Sau daca vrei, poti sa le iei la rand si sa opresti sunetul ala care nu iti convine...
Bafta!