| MEEEEx2DDDDD a întrebat:

o pagina de pe facebook nu ma mai lasa sa comentez la postarile de pe pagina respectiva.ce pot sa fac pentru a putea comenta din nou? (scuze pentru categirie, nu prea stiu ce sa aleg.) FUNDITA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Antoniia a răspuns:

Buna! Exact asa mi se intampla si mie pe paginile de pe Facebook, dar apoi peste cateva saptamani/1 luna pot din nou sa postez! Dar asta nu-i nimic, deoarece apoi se intampla la fel! Nu-i asa ca in mom. in care postezi ceva iti apare o placut pe care scrie ceva de genu ca esti blocata (in engleza sc. la mine) si apare un buton cu "anunta-ne" pe acolo. Cred ca... daca ai fost admina pe o pagina, cineva te-a blocat... poate nu a placut cuiva cum postezi cau ai abuzat de vreo regula si te-a blocat cineva! Asa mi se intampla si mie si DA am fost de multe ori admina! Funda? :*

2 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sfatul meu este sa folosesti alt browser sau sa te deconectezi si sa te conectezi mai tarziu
Sper ca te-am ajutat

| AmXjKr a răspuns:

Ai grija sa nu t-i se fi blocat accesul de a comenta la acea pagina. Deasemenea sterge toate extensiile. Si sa folosesti browser-ul Google Chromehappy