| direcșănăr a întrebat:

Am o pagina pe Facebook si am comentat multe poze de pe ea. Nu stiu de ce la un moment dat nu ma mai lasat sa comentez, dar ziceau ca e temporar. Cam cat timp dureaza pana ce voi putea comenta din nou?

Răspuns Câştigător
| dexter7 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat la fel si in 2 zile s-a rezolvat problema. Cred ca serverul te-a trecut automat la spam pentru ca ai comentat multe postari una dupa alta.

| direcșănăr explică (pentru dexter7):

Da. Cred ca asta s-a intamplat. laughing Nu ma mai opream din comentat. Oricum, m-am linistit cand au zis ca e temporar.

| BogdySS a răspuns (pentru direcșănăr):

Nu, problema e ca cineva ti-a raportat vreun mesaj ca spam. Facebook nu te baga la spam cum are el chef.

| dexter7 a răspuns (pentru BogdySS):

Nu trebuie sa iti fie raportate mesajele sa intri la spam. Problema e ca trimiti prea multa informatie odata iar din cauza asta esti blocat.

| direcșănăr explică (pentru dexter7):

Sincer, recunosc ca am comentat foarte foarte multe poze incontinuu. Cam orice poza gaseam comentam. laughing Deci se poate sa fie asta cauza.

5 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Probabil e o problema de la facebook, poate fi o zi sau doar cateva ore. Sigur nu te-au banat administratorii? Unii baneaza si fara sa vor, ma refer din greseala.