| Maariiaa97 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon cu android, sa aiba si tastatura si touch-screen daca e posibil, dar nu prea scump. Preferabil pana in 600-700 de lei. Imi plac aplicatiile de la HTC Cha Cha, dar asa vrea alt design. laughing Sa fie mai micut. De exemplu imi place Motorola Flipout.
Idei?
Multumesc, funda happy

Răspuns Câştigător
| Soinlove a răspuns:

Telefoanele cu android sunt cele mai bune. Am si eu un Samsung Galaxy S 1 si sunt foarte multumita. Idei de telefoane: Samsung Galaxy Gio sau Samsung Galaxy Y.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca dadeai un search pe net vedeai ca telefoanele cu android sunt cele mai proaste. Poate te razgandesti!

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Sony Ericsson P990i il am si eu ai si tastaura normala ai si qwerty si toch-screen.

Uite aici niste poze:
http://www.google.com/......tp?/imgres