| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:* se poate sa pun o poza de profil pe facebook dar ca ea fara sa se vada in albumul cu pozele de profil?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva, referitor la "Singura modalitatea ar fi :dupa ce pui poza la profil te duci in albumul"Fotografii de profil" si sus in dreapta o sa gasesti inainte de "Eticheteaza fotografii" un buton in care poti seta cine sa vada albumul...si poti seta sa il vezi doar tu, iar restul nu v-or vedea albumul respectiv." dar nu mai vad ceilalti vezi doar tu.
asa nu mai are niciunrost.

1 răspuns:
| DidiLovesYou a răspuns:

Singura modalitatea ar fi :dupa ce pui poza la profil te duci in albumul"Fotografii de profil" si sus in dreapta o sa gasesti inainte de "Eticheteaza fotografii" un buton in care poti seta cine sa vada albumul...si poti seta sa il vezi doar tu, iar restul nu v-or vedea albumul respectiv.big grin
Sper ca te-am ajutat!