| D3xteR a întrebat:

Hey TPU.
spuneti-mi repede o solutie cum sa imi report schimba numele la fb.
l.am schimbat de 3 ori pana acum.
si nu mai imi da voie deloc.
ultimadata schimbat de acum 2 luni
cand intru sa imi schimb numele imi apare dedesubt Este necesar ca toţi utilizatorii să-şi folosească numele real pe Facebook. Află mai multe. Aveţi în vedere faptul că, de obicei, confirmarea modificării numelui durează 24 ore.
dau funda lamuritimaa va rog ajutati-ma sa il reschimb sa pun altul nou nu cele care le.am mai folosit

3 răspunsuri:
| Julyett a răspuns:

Daca ai schimbat numele de 3 ori numai poti pune altul, decat la numele optional care apare in paranteza.

P.S
am aceeasi problema si nu merge rezolvata

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar unora chiar nu le pasa laughing
Eu mi-am schimbat deja numele de 4 ori, a 5-a oara numai merge...laughing

| Aripi_Inger_1998 a răspuns:

Pur si simplu nu ai voie sa-l schimbi decat de 3... Nu mai ai voie eu deja l.am schimbat de 3 ori doar ca la mine a mers si a 4 oara