| ksg a întrebat:

Sun blocat pe Facebook 30 de zile. Pot sa fac ceva sa ma deblochez? Sau macar sa trimit o cerere? Trebuie sa fie o cale. Va rog sa ma ajutati urgent. Multumesc

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti sa faci nimic in privinta asta

| ksg explică (pentru mona):

Dar pe Youtube iti arata ca poti

| mona a răspuns (pentru ksg):

Posibil sa fie ceva smecherii dar decat sa te trezesti cu contul blocat definitiv mai bine asteapta sa treaca cele 30 de zile

| ksg explică (pentru mona):

Sunt dispus sa apelez si la acele trucuri. Dar nu stiu cum sa le fac

| BitchImfabulous a răspuns:

Va trebui sa astepti 30 de zile, e neplacut dar nu ai ce face.

| ksg explică (pentru BitchImfabulous):

Am vazut niste videouri pe Youtube. Trebuie sa se poata face ceva