| RoxanaAlex a întrebat:

Sunt client in reteaua Rcs Rds, am windows 7, router Tenda si sunt conectata cu calculatorul prin fir,a mers bine un an,dar de ieri nu mai functioneaza,pe telefoane scrie conectat dar nu functioneaza internetul,iar pe calculator scrie iarasi conectat dar fara acces la internet,am intrat in safemode,la fel,alt cont,la fel, am intrat la control panel, totul e pe automat.
Ce as putea sa mai fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca resetarea routerului. Undeva pe el trebuie sa aiba un orificiu de 2-3 mm diametru. Baga un ac asi apasa pe buton. Atentie! Sa nu scapi pe alaturi. Se poate strica.