| xGwenX a întrebat:

tocmai ce mi-am cumparat un stick de memorie. pot baga stick-ul la televizor sa vad ce e pe el.am descarcat cu Free youtube download niste videoclipuri si au mers.in ultimile zile am reusit sa mai descarc niste videoclipuri cu acelasi program dar nu mi le mai accepta televizorul si-mi arata :"rezolutie video neaccceptata".
de ce nu merge? ce sa fac? stiti un alt program ale carui descarcari sa pot fii vazute la t. v?
funda **

1 răspuns:
| alexandrumarin a răspuns:

Deci programul care-l folosesc eu e any video converter e gratis si poti selecta in ce format vrei...eu zic sa-l salvezi in.avi