| FmK97 a întrebat:

Hey TPU!

Vreau sa cumpar o placa video compatibila cu placa de baza Gigabyte GA-945GZM-S2 de minim 512 mb

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cati bani esti dispus sa dai?

| FmK97 explică (pentru Zangetsu):

Pana in 400 de lei.

| Zangetsu a răspuns:

Power Color HD 6770 de la Radeon e cea mai buna in pretul ala si o recomand, eu personal fiind posesor de HD 6770.
http://www.price.ro/......503386.htm

| ynna93 a răspuns:

Salve,am eu una de 512mb 256 biti, cheers

| draky90 a răspuns:

Ce procesor ai si la ce rezolutie vei juca? deoarece 100% daca ai un procesor mai mic, iti va face bottleneck, iar daca doresti sa joci de la 1920* in sus clar ai nevoie de o palca video/sursa potenta, la 400 ron nu cam prea gasesti ceva (noua) sa tina piept la jocuri, parerea mea este sa cauti ceva sh mai puternic gtx 460, gtx295, gtx285 etc.Cheers!