| dracu14 a întrebat:

Un model de placa video buna pentru placa de baza gigabyte 945gzm-s2, dau funda.

Răspuns Câştigător
| dracu14 explică (pentru M1hai):

Esti sigur ca va merge? ca am vazut ca placa mea are slot pci x16 1.0, placa aia video are pci x16 3.0

8 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

100 % sigur ca si eu am acelasi model de placa de baza si mi-a mers placa video pe ea

| dracu14 explică (pentru M1hai):

Daca tot ai acelasi model as vrea sa te intreb si eu cati rami ai si ce procesor si cam cum se descurca la gaming

| M1hai a răspuns:

Am un dual core de 2.6 ghz si 3 gb ddr2 RAM, merge cam orice joc, ori la medium sau low, dar merge sigur

| dracu14 explică (pentru M1hai):

Hmm pe net zice ca placa suporta doar 2gb ram sa inteleg ca-i pot pune 3?

| M1hai a răspuns:

Merge 3 gb ram lejer

| dracu14 explică (pentru M1hai):

Ok,mersi mult

| Me2 a răspuns:

Iti recomand ceva cu ddr5 nu ddr3, ddr3 este putin mai lenesa, ia un gt630 ddr5 /hd 6670 ddr5 /hd 7750 ddr5 /hd 7770 ddr5