| CosminMarius14 a întrebat:

Vreau sa instalez windows-ul dupa un stick bootabil,insa cand pornesc pc-ulu nu imi apare meniul boot, am incercat sa schimb si ordinea de bootare din bios dar fara succes.Ce ar trebui sa fac sa imi apara meniul boot sau alta metoda de a instala windows-ul dupa acest stick? Mentionez ca am incercat pe alt pc stick-ul si am reusit sa instalez cu succes windows-ul.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Wendego a răspuns:

Daca ai Asus tine apasat esc timp de 2 min si o sa iti apara optiunea sa botezi de pe stick.Asa am patit eu la Asus nu mergea chiar daca schimbam din bios