| enerky a întrebat:

vreau sa-mi instalez net framework4 si nu se incarca bara de jos sunt de bari si cea de jos nu se incarca de loc AJUTOR VA ROG

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pai sa o luam logic.Tu acum vrei sa instalezi netframework 4. Dar tu mai ai vreo versiune instalata in calculator? Dezinstaleaza-o daca ai, dupa instaleaza-o pe asta. Daca nu ai nici o versiune, incearca netframework2 dupa 3 si dupa 4, incearca cu toate vezi care iti merge, daca nu iti merge nici una e din calculatoru tau happy

| enerky explică (pentru Liviu):

Am win 7happy stiu ca e instalat automat net fram 3, 5

| enerky explică (pentru horia2012):

De aici l-am luathappy

| horia2012 a răspuns (pentru enerky):

Insemna ca ai erori in registrii. Foloseste astea 2:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
http://www.iolo.com/downloads/download-system-mechanic/
fa o curatenie cu ele.

| enerky explică (pentru horia2012):

Horia am scanat si la fel imi apare bare de sus scrie all files were ferified succesfully si jos scrie instaling.NET Framework 4 client profile si nu se mai incarca.winking

| horia2012 a răspuns (pentru enerky):

Atunci singura posibilitate inainte de a instala sistemul e sa-l repari. Bagi DVD-ul, bootezi ca si cum l-ai instala dar alegi sa-l repari. Asa macar nu pierzi nimic.

| StefanKogut a răspuns:

Ce versiune: SDK sau client?, Pe ce system de operare?

| enerky explică:

Horia am scanat si la fel imi apare bare de sus scrie all files were ferified succesfully si jos scrie instaling.NET Framework 4 client profile si nu se mai incarca.