| Sardinaaa a întrebat:

Hey! Vreau sa imi fac cont pe tumblr si nu pot, imi da mereu "register error" si imi spun ca nu pot sa completeze inregistrarea acum. Am incercat si de pe laptop si de pe telefon si e acelasi lucru, ce sa fac? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alexandracazan a răspuns:

Fi atenta sa respecti toti pasii de acolo si sa pui un nume care sa nu mai existe si fi ateta daca iti cere sa nu introduci anumite caractere cum ar fi " * _ - /, "

| Sardinaaa explică (pentru alexandracazan):

Mersi, s-a rezolvat, cred ca erau prea multi utilizatori atunci si probabil de asta nu mergea, mersi oricum ^^