| Vectra1 a întrebat:

Hey. vreau sa imi vand laptopul si nu stiu cat sa cer pe el ( cat ar face ). Arata 8/10 ( are 3 butoane rupte : sageata jos, sageata dreapta si butonul windows, dar butoanele inca le mai am nu le-am pierdut). Are 4gb ram, processor Intel(R) Pentium(R) cPU P6000 @ 1. 87Ghz ( 2Cpus) ~1. 9Ghz, harde de 500 gb si placa video Intel(R) hd Graphics de 1755 MB. Cat ar face acest laptop? dau fundaita URGENTT

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

500 daca avea tastatura intacta sau macar daca nu erau butoane importante rupte (sagetile). Cam 450 as da max pe el.

| notefree a răspuns:

| CVane a răspuns:

Sincer eu personal as da 400, 500 de lei, m-ai mult nu.