| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Vreau si eu sa-mi iau telefon si nu stiu sigur ce model. Datele problemei ar fi: pana in 1000lei "la liber", 800 la abonament de maxim 15euro.
Trebuie sa aiba Android 2.2 / 2.3 si Wireless.
Pana acum m-am gandit la Samsumg Galaxy S (ce nu-mi place e ca nu are blit camera) sau Nexus S (asta cam trece de bugetul meu, doar poate gasesc second hand pana in 1000lei).

Spor la dat idei si multumesc! big grin

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Cam astea ar fi smartphone-urile cu sistem de operare Android: http://goo.gl/hSZKT. Limita maxima a pretului este de 1100 RON, ca sa poti vedea si doua Samsung-uri si un HTC Wildfire care depasesc putin 1000 RON. Pentru o alegere mai usoara si mai sigura, cand vezi unul care iti place, citeste opiniile cumparatorilor care l-au utilizat deja ca sa-ti dai seama de avantajele/dezavantajele telefonului.
Succes;)

| G30RG3 a răspuns:

Un LG optimus black.