| Dulciku a întrebat:

Ce telefon sa imi iau?
As vrea:
1-Sa fie smartphone.
2-Sa coste pana in 800-900 de lei.
3-Sa aiba android peste 4.1.
4-Sa aiba camera pe fata si blit.

Răspuns Câştigător
| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

Samsung Galaxy s2/3, iphone 4/4s, Samsung Galaxy Core... Nu-ţi lua de la firme fantomă gen: Alcate, Orange, cosmote, Vodafone, nu te vor ţinea mult şi dai bani de-a ****...

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, o sa-ti dau link sa vedem daca iti trezesc interesul : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/sony-xperia-z, acesta este la abonament.

| Dulciku explică (pentru Eastwood):

Nu vreau sa mi-l iau la abonament deoarece dai prea multi bani dar multumesc oricum.

| RockForALongLife a răspuns:

Allview V1 Viper i, Allview p6 Life, Samsung Galaxy S II Plus