| RwoarrxKandii a întrebat:

Hey y'all! Am o problema cu mess-ul(il am pe cel mai nou. ala 0.10 sau 10.0). Cand vreau sa vb cu cineva nu imi apare casuta de mess. Dar in schimb imi apare o de aia ca sa salvez nu stiu ce fisier laughing. Dau funda maaaaaare si frumoasa pentru cine stie cum sa imi "repar" messu. >big grin

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Pai, am patit si eu asa. Trebuie sa-ti instalezi messu` din nou. La mine a merswinking

Sper ca te-am ajutat!
Te pup;**

2 răspunsuri:
| barzuk a răspuns:

Pai si eu am avut versiunea aceea de mess, si mie mi se intampla la fel.Trebuie sa iti dezinstalezi tot ce are legatura cu yahoo.Intri la start, settings, control panel, programs and features(add remove programs). Dai jos in lista aia si stergi tot ce contine yahoo. Apoi scrii la google download yahoo messenger 9.Il instalezi si dupa aceea totul va merge bine.

| CrissCC a răspuns:

eu nu imi dau seama ce ar putea fi si eu am tot mess-ul 10, dar poti sa reinstalezi mess-ul si vezi dupa daca mai e la fel