| BackInForth a întrebat:

Am o problema cu mess-ul straight face (il am pe cel mai nou 0.10)
De fiecare data cand vreau sa vb cu cineva NU imi apare casuta de mess...
Si imi aparea ceva ca sa salvez nu stiu ce fisier straight face.
Cum pot scapa de probema asta? Dau funda maare si portocalie love struck

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa scanezi calculatorul de virusi, dupa care dezinstalezi si instalezi din nou mess.
Eventual daca nu merge nici asa creeaza un nou user din control panel si logheazate cu acela, dupa care vezi daca iti merge asa daca nu revino cu detalii suplimentare despre mesaj.
Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| ionel a răspuns:

Poate ai luat vreun virus...

| Teo1990 a răspuns:

0. 10 nu este ultimul aparutwinking