| Aditsaxoxo9 a întrebat:

Heyy cum imi fac si eu o pagina pe Facebook la care lumea sa dea "Imi place pagina " si nu "Adauga prieten"... Sper ca ati inteles ce vreau sa zicsad puppy dog eyes.
Dau funditaaa; x

4 răspunsuri:
| biwltyad a răspuns:

Pai poti face mai simplu... Te uiti pe profilul unei pagini, iar undeva apare creeaza o pagina. Apoi urmezi pasii. happy

| Rebeca22222 a răspuns:

Intra pe o pagina la intamplare si vezi ca in dreapta sus o sa iti scrie "Creeaza o pagina" si dai click acolo. Sper ca te-am ajutat! Daca mai ai intrebari, nu ezita sa ma intrebi!

| Pufar1ne a răspuns:

Stiu eu cand intri pe facebook dai jos unde scrie creaza o pagina pentru o vedeta s-au o trupa cred ca de acolo:0

| DenyDenysa1990 a răspuns:

Cnad intri pe facebook si iti da sa scrii numele si parola unde jos iti arata creeaza pagina. Apesi pe ea si urmezi pasii... FUNDITA.