| danielutsaa a întrebat:

Heyy.
Stie cineva un program de tradus din franceza in romana. urgent! multumesc anticipat! dau funda..Am auzit de un program tlfi dar nu stiu sa il folosescbig grin a auzit cv de el?

5 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

IN NICIUN CAZ google, este programul care traduce cel mai prost. e f bun pentru româna latina sau chiar româna engleza, dar pentru franceza e o catastrofa
uite o eventuala adresa :
http://www.dictionaric.com/dicoroumain/dicoroumain.php

| Zoey112 a răspuns:

Pai cel mai simplu ii google translate (dar traduce cuvant cu cuvant) sau ai putea sa folosesti dictionar online sau dictionaru tau de acasa(cel mai sigur)

| Tenciu_Ovidiu_1997 a răspuns:

Foloseste google translate dar tradu din engleza in franceza asa traduce exceptional.