| Andreea256 a întrebat:

Heyy TPU era un site care puteai vedea imagini cu locatii si aveai sagetele. si tot mergeai. inainte sau inapoi stanga dreapta daca stiti va rog sa-mi spuneti Funda Cat de repede

Răspuns Câştigător
| amvu96 a răspuns:

Dapz. asta sau direct Google Maps. Dar iti recomand sa-ti descarci Google Earth, e mult mai dezvoltat decat varianta lui Web. ^^,

1 răspuns:
| Micka22 a răspuns:

Street View de la Google Maps.

| amvu96 a răspuns (pentru Micka22):

Dapz. asta sau direct Google Maps. Dar iti recomand sa-ti descarci Google Earth, e mult mai dezvoltat decat varianta lui Web. ^^,