| scumpikxa a întrebat:

Heyy! vreau sa imi iau in Xbox. Probelma e ca nu stiu de care sa imi iau, adica pana acum nu am mai avut nimic de genul asta (in afara de un Nintendo pe care jucam Super Mario 64, dar ala a fost a fratelui meu). Ideea e: Care e cel mai bun? Nu ma intereseaza pretul, dar vreau sa stiu care e cel mai performant. P.S vreau sa imi iau si kinnect, dar nu vreau doar jocuri pentru kinnect.

Răspuns Câştigător
| S3by23 a răspuns:

Xbox 360 am si eu si e f bun nu numai pentru jocuri...e aproape ca un calculator poti sa bagi stick cu poze, muzica, video de pe pc si sa te uiti pe tv... poti sa ii conectezi un aparat si il faci wii si mult mai multe

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca idee, orice xbox 360 e la fel de performant, dar difera aspectul poate.

| bogdan324 a răspuns:

Astia nu stiu la ce te referi tu, stiu ca vrei xbox 360, dar tu te referi la model, eu iti zic sa iti iei un xbox 360 jasper fiindca e cel mai nou si performant, si are mai putine sanse sa faca RROD

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru bogdan324):

Nu prea ai idee ce vorbesti laughing no offence...

| bogdan324 a răspuns (pentru MarcŞiAtât):

Aha,pai cand a pus intrebarea asta nu credeam ca se referea la xbox-ul ala vechi si batraan, cine ar mai folosi o asa vechitura? eu sigur nu

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru bogdan324):

De fapt. jasper e un chip. cel mai nou e elite si poate contine jasper.

| bogdan324 a răspuns (pentru MarcŞiAtât):

Da...oricum,eu as prefera un ps3...dar cel mai bun ramane PC-ul(dupa mintea mea)

| AllTogether a răspuns:

Salllll...eu iti sugerez sa iti cumperi un Xbox 360 deoarece, daca ai destui bani poti sa-ti cumperi un program numit Project Natal care ti-l upgradeaza(Xbox-ul)si in loc de consola iti vei folosi propria mana, sau mai ieftin Xbox-ul

| DarkKing67 a răspuns:

Eu am PlayStation2.