| Iubirikiii a întrebat:

Heyyy TPU va rog ajutati-ma! Am cablu de date la telefon si pana acum il conectam la calculator dar nu mai merge. Ce trebuie sa fac? Stiu ca trebuie sa ma duc la panou de control apoi la add hardware dar ma departe nu mai stiu ce sa fac. Am samsung C3300.Va rooog ajutati-ma si rapid daca se poate! funda mareeeeebig grin

1 răspuns:
| Alexu420 a răspuns:

Daca il folosesti pe acelasi calculator ca pana acum inseamna ca nu mai mai merge cablul. Scoate vreun sunet windows-ul ca si cum ai fi conectat ceva la el?