| anonim_4396 a întrebat:

Hi all... vreau sa imi iau un telefon nou si... ce imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| iuliii_2102 a răspuns:

Eu te sfatuiesc ori un iphone ( 4, 3 ambele sunt grozave ) sau un galaxy s. poate si un omnia. acum depinde de buget!

7 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Orice, numai Nokia sa fie!

| Mihay4 a răspuns:

Poţi să îţi iei orice telefon în afara de firmele astea :
-LG
-Samsung
Ei sunt specifici în producerea unor Plasme TV şi alte chestii, nu în telefoane, am luat o data un Samsung, nu îi merge REŢEAUA şi am fost la garanţie şi au zis ca am umblat in el...
Firme telefoane RECOMANDATE :
-Iphone[ de care am eu si nu am avut nici o problema majora cu el ]
-Nokia [ cei mai de încredere ]

| MihaicaDan a răspuns:

Lg GM360

| eu_7579 a răspuns:

Daca tot iti iei sa fie un Apple iPhone 4

| Anonimusus a răspuns:

Eu ma gandeam la un iphon 4 sau 3gs sau un Samsung galaxy s...ca e cam ca iphon-ul ...si e pootzin mai mare.nu stiu ma mai gandesc mai astept propuneritongue