| Gabriela123bus a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon, in jur de 15-200 euro.Ce propuneti?

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

S4 mini, sau Samsung Galaxy Core Primewinking

| thezbx a răspuns:

Iti recomand Nokia Lumia sau telefoane care au windows pe ele. windows este un sistem de operare care foloseste mult mai putine resurse decat iso sau android, deci daca la iPhone o sa incarci bateria o data la doua zile, la un windows phone o sa o incarci o data la patru zile. dar daca vrei un telefon cu care sa faci diferite chestii mai profi sa zicem asa, iti recomand un telefon care foloseste android, si din cate stiu samsungurile sunt cele mai rezistente si mai ok. daca pui pret pe design sau firma, iPhone e ok.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Iti recomand un Samsung galaxy S4 mini sau un S3, sunt foarte bunewinking

| AlissBrie a răspuns:

S4 mini sau s3 Neo.

| Nicu999 a răspuns:

HTC one mini 2 un telefon superb

| Musat_Nicoleta_1994 a răspuns:

Samsung galaxy grand prime sau iphone 5c la mana a doua. :*

| Gabriela123bus explică:

Sorry,150-200 euro...m-am gresit