| MusicisMusic a întrebat:

HI! Am un MP4 digital expert MP1802.De ce cand vreau sa incarc pe el melodii, mi le incarca, pornesc insa dupa 10 secunde trece la melodia urmatoare? Ce sa fac.Mentionez ca nu am virusi pe laptop, in melodii sau pe mp4. Ce sa fac? Fundita celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| DanDannn_9120 a răspuns:

Incearca sa umbli in setari. ceva de genul "Repeat settings" daca e setata optiunea de repeat pe sequential sau ceva de genu, muta pe Normal.si mie imi facea asa, dar am rezolvat.Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu aiba setat modulul intr-o activat.vezi setarile!