| MusicisMusic a întrebat:

Am un mp4 si cand incarc muzica pe el se incarca greu iar cand pornesc melodia canta 10 secunde din melodie si trece la urmatoarea.La urmatoarea se intampla la fel. Ce sa ii fac? L-am resetat de cateva ori si la fel se intampla...Nu am umblat la setari. Funda cine ma ajuta cu adevarat

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

S-ar putea sa i o functie la el gen "intr-o" adica sa mearga acele 10 secunde din fiecare piesa, incearca sa scoti acel intr-o de undeva din setari! bafta!