| MusicisMusic a întrebat:

Am un mp4 si cand incarc muzica pe el se incarca greu iar cand pornesc melodia canta 10 secunde din melodie si trece la urmatoarea.La urmatoarea se intampla la fel. Ce sa ii fac? L-am resetat de cateva ori si la fel se intampla...Nu am umblat la setari. Funda cine ma ajuta cu adevarat.,tongue

Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

Si e am avut aceeasi problema. Trebuie sa intri la Meniu sau la Setari (cum se numeste la tine) si dai la repetare, la tine e setat pe Introducere, dar tu da la Normal.

Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| axelmatei a răspuns:

Arunca-l si cumpara altul big grin

| elle_1922 a răspuns:

Atunci cand o melodie incepe sa cante, apesi pe meniu, adica in partea dreapta si acolo ar trebui sa fie SKIP INTERVAL si dai 1 SONG.Asta ar trebui sa-ti rezolve problema.