| NastaseVlad a întrebat:

Hi. Am un ps3 si am bagat codul de multiplayer la nfs most wanted 2012. Cand dau sa intru in multiplayer ma delogheaza din contul de la ps3 si imi apare eroare... funda pentru cine ma ajuta, va rog!

5 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Dacă ai garanție
du-te la magazinul de la care l-ai luat
le spui problema și ți-o vor rezolva ei pe gratis cât timp mai ai garanția

| Gas a răspuns (pentru Alexandru98):

Serios? De unde sti tu ca o rezolva ei imediat si gratis? Romanul are o problema: confunda magazinul cu serviceul autorizat si au impresia ca cunosc legislatia in domeniul garantiilor daca citesc un paragraf dintr-o lege.

| Alexandru98 a răspuns (pentru Gas):

Pentru că am pățit și eu cu laptop-ul meu ceva asemănător și au rezolvat ei

| Gas a răspuns (pentru Alexandru98):

Una este sa te duci cu un laptop si sa gasesti un consilier binevoitor si alta este sa-i impui sa te ajute in contextul in care singura lui obligatie este sa ti-l ia si sa-l trimita intr-un service unde sa zaca pana la 15 zile lucratoare.

| Gas a răspuns (pentru Gas):

Si alta este sa te duci cu consola...presupun ca sti ce presupune montarea unei console si presupun ca sti ca are nevoie de o conexiune de net (cel putin in cazul de fata) si nu stiu zau cate magazine din Romania au o conexiune de internet fara restrictii la care sa poti sa-ti legi consola.