| NastaseVlad a întrebat:

Hi. Ca sa nu mai apar online pe facebook trebuie neaparat sa ma deconectez de pe facebook? Sau daca inchid aplicatia de pe telefon si inchid pagina de facebook de pe calculator ar trebui sa nu mai apar online?

3 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Dand click pe Chat -> Optiuni -> Deconecteaza-te, te poti seta in modul offline si astfel ceilalti nu voi sti ca esti conectat.

http://i.imgur.com/Bnahm.png

B-Bye! :-h

| rasnoveanu a răspuns:

Da trebuie neaparat sa te deconectezi altfel vei aparea on..chiar daca tu nu mai esti in fata pc-ului. Funda?