| Christynna a întrebat:

Hi.Colegul de banca are o aplicatie "comisarul sef".Si ...cum e el mai zgarcit nu mi-a dat-o.Stie cineva un site cu aceasta aplicatie pentru telefon?

4 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Ce face aceasta aplicatie?
eu stiu aplicatie care poti intra de pe mobilul tau in mobilul colegului fara voia lui si sa suni de exemplu profesoarei tale :p
sau sai citesti mesajele, pozelewinking

Răspuns utilizator avertizat
| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns:

Chiar nu stiu, dar trebuie sa intri sub pielea acestui coleg si sa-l convingi sa ti-o dea, Sau daca nu spune-i la toata clasa secretul lui daca nu stii nici un secret spune ce-ti vine prin minte(adica minteti colegi) FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat