| campanario a întrebat:

Hi comunitatea! Puteti sa imi ziceti careva de ce nu imi apare poza pe ecran ( screensaver)? Am incercat sa schimb poza, si nu pot sa pun nici o poza! Imi arata negru. Am windows Vista. Multzam fain. O zi buna va doresc.

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Mergi la desktop/click dreapta/proprietati/desktop si alegi de acolo o poza apoi cred ca iti va merge. daca nu...reinstaleaza windowsul

3 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Si eu am problema asta, dat am windows 7

| Sakura_4185 a răspuns:

Cred ca nu iti apare imaginea pentru ca ai pus timp prea lung thinking adica sa iti apara screen saver-ul peste multe minute... mai bine il pui sa apara supa un minut
funda? puppy dog eyes

| RimePeHartie a răspuns:

Http://download11.com/get/RemoveWGA.exe

instaleaza programul asta. apoi o sa ti se dea restart la pc si o sa poti sa pui o poza