| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Mi-a disparut bara de limba din meniul Start/taskbar. Am dat click dreapta din meniu ca sa repar dar nu se intampla nimic. Ce pot face ca sa reapara? Va rog sa-mi spuneti toate metodele, pasi. Am Windows XP Professional SP3!

1 răspuns:
| Alec93 a răspuns:

Da, e simplu. Mergi in bara de start si scrii "region and language" apoi dai click unde scrie " keyboard and languages" apoi change keyboards" si aici dai pe " language bar" dupa asta bifezi " docked in the taskbar" si gata dai aply si ok.