| RobGronkowski a întrebat:

Am Windows Xp Professional, iar taskbar-ul (bara albastra unde este butonul verde start) imi apare pe verticala in partea dreapta a ecranului.Aseara nu stiu ce butoane am apasat, din greseala, si a rezultat asta.Ce pot sa fac pentru ca avea din nou taskbar-ul pe orizontala?

2 răspunsuri:
| AdrianFita a răspuns:

Apasa click dreapta pe bara de jos si apesi jos la proprietati si o sa iti apara setarile bari dupa Taskbar este Start menu apasa acolo si iti apare unde sa il pui.

| RobGronkowski explică (pentru AdrianFita):

Pai zi-mi ce sa dau. big grin