| JakeXDD a întrebat:

Hi TPU.
Am gasit urmatoarea baterie externa: www.emag.ro/acumulator-extern-a-2500-mah-silver-pbs2x2-g /pd/D68SN2BBM/. Am ales-o pentru pert si pentru ca o livreaza inclusiv in orasul meu.
Poate fi fake, si poate incarca orice model de telefon?
Funda.

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Esti cretin?
Cum dracu sa fie fake? Crezi ca eMag vinde fake-uri?
Si da, poate incarca orice telefon vrei.

| JakeXDD explică (pentru CPAElites):

Intreb, este destul de ieftina, si nu prea cumpar online. Cplm

| CPAElites a răspuns (pentru JakeXDD):

Ieftina? Costul de productie e sub 2.50$ ( 10 lei ).
Contine o baterie 18650 de 2.5ah si o carcasa de 1$ cu led si chip pentru incarcare speciala.

| mihaileu3 a răspuns:

Uite aici mai bine http://www.pcgarage.ro/baterii-externe/esperanza/hadron-4400-mah-green/, i mai mare, cu mult si nu i nici foarte scumpa. Te as sfatui sa te uiti pe pc garage pentru electronice si uite un cod de reducere, 3ULG7JHX cu reducere de pret la orice produs de la PC.

| JakeXDD explică (pentru mihaileu3):

''Pagina inexinstenta''