| emma_4216 a întrebat:

Hi! Vreau sa imi iau un telefon insa nu stiu ce fel. As vrea ori Lg KM900 Arena ori Nokia C5-03, insa nu stiu care e mai bun. Sau ce alt telefon de la Lg si Nokia e ok? Am avut lg kp501 si a fost de nota 10, insa vreau ceva nou... Funda

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Emma.Îţi recomand să nu alegi acelaşi brand,asta că setările şi opţiunile telefonului sunt aceleaşi şi nu ai schimba mai nimic, doar aspectul, şi nu cred că ţi-ai dori.Te sfătuiesc să alegi un model din brandul Nokia cu touchscreen: http://profitshare.emag.ro/....../click.php că aici ai şi livrare gratuită la orice produs. Sper că ţi-am fost de folos, îţi urez o zi bună.

2 răspunsuri:
| Lovelysmilee a răspuns:

Iti recoman Nokia X3-02. E foarte bun!

| emma_4216 explică:

George, ai model de Nokia cu touchscreen?