| Candy a întrebat:

Hi5 meu este in engleza cum il pot pune in romana?

cine a explicat cel mai bine funditawinking

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe HI5 si vezi ca jos de tot in pagina ultimul cuvant la tine este engleza! Da clik pe engleza si ti se deschide o lista unde selectezi romana! Exact ca in poza asta http://i.imgur.com/5TCmH.jpg
Bafta!

| dorikut a răspuns:

Http://hi5.com/friend/account/settings.do - Aici vei gasi setarile referitoare la limba de comunicare a siteului.

| MiHaI a răspuns:

Depinde de limba browserului tau de exemplu eu am avut google chrome in romana hi5 era in romana acum am googe chrome in engleza hi5 este in engleza

| BBEgirl a răspuns:

Undeva sus pe pagina de Hi5 ai un glob pamantesc dai pe el si selectezi limba dorita.

| Candy explică:

Si am uitat sa va zic;

Paste fericit tuturor utilizatorilor TPU!
si
Hristos a inviat!