| TheGrooveStreet a întrebat:

HomeCinema-ul meu nu imi citeste filmele dupa stick! in schimb muzica o citeste si functioneaza dar dc cand bag un film pe stick nu mi-l citeste? plss help cum as putea sa-l fac sa imi citeasca filmele din stickcrying( filmele dupa CD\DVD le citeste. Este LG

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Fisierele muzicale au format. mp3 iar filmele. avi. divx etc.
Uita-te ce fisiere citeste dvd-ul tau si ia-le direct in acel format sau transforma-le pe urma.Bafta! :* >big grin