| Onutsu a întrebat:

Hristo A Inviat.
Am o intrebare, am un site gratuit pe blogspot si doresc sa selectez optiunea " Cumpăraţi un domeniu pentru blogul dvs. ", domeniu. com, 10e, va fi acelasi blogspot al meu doar cu numele " NUMELE LUI.com "? sau va fi un alt domeniu mai complex cu mai multe facilitati? Astept raspunsuri, cel mai bun primeste funda, celelalte primeste multumiri multeehappyAdevarat A Inviat.

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Numesite.com, dar vei avea mai multe optiuni, HTML, CSS. ai o libertate totala