| Mocanu_Catalin_1996 a întrebat:

Htc chacha sau samsung galaxy s plus care se merita mai mult?

Răspuns Câştigător
| CosminP a răspuns:

Parerea mea e ca Samsung Glaxy S plus isi merita toti banii. Cu toate ca dai un ban in plus dar stii ca nu i-ai "aruncat pe geam". Am avut ocazia sa butonez ambele telefoane. Nu m-a incantat HTC-u cum m-a incantat galaxy-u. Se misca extraodinar de bine in toate priviinteleI(internet, jocuri, muzica). Displayu' clar este peste cel a lui Cha Cha(isi face simtita prezenta displayu' Super AMOLED, culorile sunt mai vii, e mai mai placut). Un procesor mult mai mare si cu o memorie ROM la fel. Singurele dezavantaje sunt ca bateria te tine putin... o zis in conditiile in care luminozitatea e una medie si te joci pe el si lipsa "blitului".

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung Galaxy

| Snowclaw a răspuns:

Htc chacha, pentru ca am si eu unu, nu dureaza mult bateria, dar are program android, si iti vine cu meteo si ai o galerie uriasa daca vrei!

| Mocanu_Catalin_1996 explică:

Samsung galaxy s plus este bun sis daca vrei sa stai pe facebook?

| CosminP a răspuns (pentru Mocanu_Catalin_1996):

Cu siguranta. Dupa cum ti-am zis, este peste din toate punctele de vedere

| Mocanu_Catalin_1996 explică (pentru CosminP):

Mersi multwinking