| c0pil1n a întrebat:

Http://bit.ly/2MOblRQ
Sau
Televizor LED Sony Smart TV KD-55XE7005 Seria XE7005 138cm negru 4K UHD HDR
Care din televizoarele astea e mai ok pentru un ps4 pro.
Vreau sa joc Gta5 Fifa19 si Fortnite.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu "cred eu ca e mai ok". Oricum iti repet ideea, o sa ai lag. Cea mai buna experienta cu lag-ul, din teste si toate cele, o sa o ai pe http://bit.ly/2WKw4ub Lg-ul asta UK6470PLC, pentru ca are cel mai mic input lag, si o sa te ajute cel mai mult, pentru ca tu vrei "4k". Uita-te in lista si vezi ce si cum, la ce ma refer. Eu pe-ala l-as alege. Acum, care "e mai ok" bazat pe vizual si toate cele, e subiectiva treaba. Dar daca as avea 3000 ron eu sigur mi-as lua monitor, nu tv. Tu ia-ti ce vrei. Dar dintre alea, Lg-ul UK6470PLC e cel mai ok pe partea de 4k cu lag, pentru ca pe tine asta o sa te intereseze, crede-ma.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.rtings.com/tv/tests/inputs/input-lag daca te-ai fi uitat la input lag-ul in link-ul mentionat, ai fi vazut cum am mai spus ca LG si Samsung au cel mai mic input lag. Daca vrei lag(oricum o sa ai) dublu sau triplu, ia Sony-ul selectat de tine. Ai buget? Ia oricare din lista aia, ce-ti convine tie la dimensiuni si alte chestii. Ai cel mai ok "lag" pe acelea, dintre toate, cel mai mic.

| c0pil1n explică (pentru CM7YRE):

Sa stii ca ma tenteaza foarte mult Samsung-ul ala curbat
L-am vazut azi in metro si arata super interesant. Acuma nu stiu cum s-ar vedea la jocuri. Daca deranjeaza ca ii curbat?
Cum crezi ca e mai ok? Curbat sau plat?

| c0pil1n explică (pentru CM7YRE):

Tu pe care l-ai alege?

| c0pil1n explică (pentru CM7YRE):

Pe ala am sa-l cumpar. Iti dau funda mersii mult!

| CM7YRE a răspuns (pentru c0pil1n):

Ia ce doresti, multumesc, mai mult ma ajuta daca utilizezi voucherul VCUHU9KS pentru o reducere de 1% (nu se cumuleaza daca produsul e deja intr-o promotie sau reducere mai mare), ma ajuta pe mine si tu (poate) primesti o reducere. Sa-mi spui cat de "lag-uit" merge avand in vedere ca e cel mai ok pe lag, daca ti se pare lag mare sau mic.

| CM7YRE a răspuns (pentru c0pil1n):

Nu "cred eu ca e mai ok". Oricum iti repet ideea, o sa ai lag. Cea mai buna experienta cu lag-ul, din teste si toate cele, o sa o ai pe http://bit.ly/2WKw4ub Lg-ul asta UK6470PLC, pentru ca are cel mai mic input lag, si o sa te ajute cel mai mult, pentru ca tu vrei "4k". Uita-te in lista si vezi ce si cum, la ce ma refer. Eu pe-ala l-as alege. Acum, care "e mai ok" bazat pe vizual si toate cele, e subiectiva treaba. Dar daca as avea 3000 ron eu sigur mi-as lua monitor, nu tv. Tu ia-ti ce vrei. Dar dintre alea, Lg-ul UK6470PLC e cel mai ok pe partea de 4k cu lag, pentru ca pe tine asta o sa te intereseze, crede-ma.