| Claudiu2011 a întrebat:

Http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1230&it emId=34925
asta e laptopul pe care il am eu.imi merg unele jocuri pe el cum ar fi assassin creed 1 nfs, hot porsuit, si altele dar am incercat spre ex sa bag street fighter 4 pe el si mi se misca in slowmotion... sau alte jocuri care cere placa video mai mare.credeti ca daca ii mai bag 2gb ddr3 o sa se miste normal jocurile care mi se vad in slomotion? astept rasp cat mai multe si dau funda pentru cel ce imi spune cat mai multe despre laptopul asta.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Neah. mai mult RAM nu te vor ajuta, poate in multitasking.Intel GMA 4500 e o placa video onboard( nu e pentru jocurile pretentioase).
Eventual ai putea sa-ti pui inca 2 GB RAM si sa-i aloci placii video inca 256 de MB din BIOS.dar nu cred ca va ajuta prea mult.

O zi buna!

2 răspunsuri:
| Marius_1903 a răspuns:

Iauzi dhoamne nu merge sa ii schimbi componentele.Merge sa le schimbi dar te costa foarte mult

| MadaPitbull a răspuns:

La nici un laptop nu merge sa ii schimbi componentele numa la pc-uri