| vasile999 a întrebat:

Http://www.calculatoareok.ro/......pixel.html pe acest laptop merge cs go? in macar 60 fps

3 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

GPU Intel integrat, foarte probabil vei avea lag (~20 FPS) la smoke-uri. Tipic Intel happy
De asemenea, pe mapele remade (Cache, Inferno, etc.) este posibil sa iti scada sub 60 fps.

| MortalX a răspuns (pentru KlibrDM):

Posibil sub 60? Pe ala nu merge pe nici o harta peste 40.

| alexboss2020 a răspuns:

O sa ai lag, sub 30 fps-uri crede-ma nu te mint! Macar un Gt 920m daca avea acel laptop si putea sa joci la un 50 fps pe detalii medium-high!